1. چه چیز باعث تمایز نان لواش "های! فود" شده است؟

نان لواش “های! فود” در مقایسه با نان لواش نانوایی‌های سنتی سطح شهر دارای فواید و ویژگی‌های مهمی است.

اول اینکه نانوایی‌های سطح شهر، برای اینکه نان را نازک کنند مجبورند سبوس آن را بگیرند. همچنین برای جلوگیری از پاره شدن نان، باید به آن نمک اضافه کنند. اما ما به دلیل استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته قادریم بدون سبوس‌گیری از آرد نان، و همچنین بدون استفاده از نمک و جوش شیرین، نان را به اندازه کافی نازک و کشیده کنیم. به همین دلیل، نان لواش “های! فود” می‌تواند با حفظ سبوس و بدون استفاده از نمک و جوش‌شیرین تولید شود.

همچنین، نان لواش “های! فود” با تکنولوژی حرارت غیرمستقیم پخته می‌شود. این تکنولوژی جلوی سوخته شدن نان و ایجاد آکریلامید، که ماده‌ای سرطان‌زاست را می‌گیرد.

همچنین، آرد لواش “های! فود” با آهن و اسیدفولیک غنی شده است.

2. نان لواش "های! فود" چه انواعی دارد؟

نان لواش “های! فود” در انواع «سبوس دار»، «سلامتی»، و «سفید» تولید و عرضه می‌گردد.

لواش سبوس دار سرشار از سبوس و فاقد نمک و جوش‌شیرین بوده و برای کاهش وزن مناسب است.

لواش سلامتی نیز سرشار از سبوس بوده و فقط نیم درصد نمک دارد و برای مصرف همه روزه مناسب است.

لواش سفید دارای سبوس کمتر و نشاسته بیشتر است و به همین خاطر پرکالری و پر انرژی بوده و برای ورزشکاران، کودکان که در سنین رشد قرار دارد، و افرادی که شغل‌های پرتحرکی دارند مناسب است.

لواش‌های “های! فود” در بسته‌های ۷۵، ۱۵۰ و ۳۰۰ گرمی تولید و عرضه می‌شوند.

3. نان لواش "های! فود" چه استانداردهایی دارد؟

لواش‌های “های! فود”، با غنی کردن آرد و حفظ سبوس آن، کنترل کیفیت آب مصرفی، انتخاب بهترین خمیرمایه، و عدم استفاده از افزودنی‌های مضر نظیر نمک و جوش‌شیرین، تحت لیسانس شرکت هلندی Integrated Bakery و با نظارت بیست و چهار ساعته‌ی سازمان غذا و دارو و سازمانی ملی استاندارد ایران تولید می‌گردد.

4. انواع میان‌وعده‌های غذایی سالم چه چیزهایی هستند؟

انواع لقمه‌های آماده شده در منزل، میوه، خشکبار، آجیل و دانه‌های روغنی، سبزیجات مثل هویج، کاهو، و غیره.

5. محصولات "های! فود" را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید نان لواش سلامتی و سبوس دار “های‌! فود” را از وب‌سایت ما، و فروشگاه‌های اینترنتی دیجیکالا، بروزرسان و میاره، و همینطور از فروشگاه‌های زنجیره‌ای جامبو و افق کوروش خریداری کنید و از طعم لواش خوشمزه، سالم و کامل لذت ببرید.

6. آیا می‌توان برای کاهش وزن، وعده غذایی شام را حذف نمود؟

این کار کاملا اشتباه است. هیچگاه هیچ وعده غذایی نباید حذف شود. زیرا این کار باعث کم شدن سوخت و ساز و در نتیجه مقاوم شدن بدن فرد به کاهش وزن می‌شود. مصرف مواد غذایی سلام و کم‌کالری به عنوان شام حتما می‌شود و این وعده غذایی نباید از رژیم غذایی فرد حذف گردد.

7. آیا نخوردن صبحانه در کاهش وزن موثر است؟

نخوردن صبحانه یک اشتباه بزرگ است. چراکه مصرف صبحانه سالم نه تنها باعث افزایش انرژی و تقویت قوای فکری و ذهنی می‌گردد بلکه موجب انتخاب و مصرف مناسب وعده‌های غذایی دیگر در طی روز خواهد شد. همچنین مصرف صبحانه کمک می‌کند که فرد در طول روز کمتر احساس گرسنگی می کند و به مواد غذایی پرکالری رو نیاورد.

8. یک رژیم غذایی سالم چه ویژگی‌هایی دارد؟

رژیم غذایی سالم رژیمی است که علاوه بر فراهم کردن کلیه مواد مغذی و مورد نیاز بدن، دارای تنوع و تعادل باشد. یعنی همه گروه‌های غذایی در آن جا داشته باشند و در مصرف هیچ گروه نباید افراط و تفریط کرد. البته باید به علایق و عادت‌های غذایی هر فرد احترام گذاشت و فقط عادت‌هایی که به سلامتی فرد لطمه وارد می‌کنند را حذف کرد و به تدریج به یک برنامه غذایی دقیق تبدیل کرد.

پرسشی دارید؟

سوال‌تان را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

تماس با ما

درباره ما

با آرمان و رسالت “های! فود”، تاریخچه، و ویژگی‌های متمایز آن آشنا شوید.

بیشتر بخوانید